2014. Július 29. 15:11, kedd | Helyi sport
Forrás: Ceglédinfo

,,Szöcsi’’ idén sem adta bajnoki címét

Lőrincz Tamás harmadszor is első a Golden Grand Prix-n

Hétvégén rendezték a Golden Grand Prix döntőt Bakuban, ami egyben Hejdar Alijev emlékverseny is volt. Ceglédről Lőrincz Tamás háromszoros Európa-bajnok versenyzőnk vett részt a 71 kg-ban. Sajnos öccse Viktor borda sérülés miatt kénytelen volt kihagyni ezt a megmérettetést.

Tamás nagyszerűen birkózott, az ellenfelei a verseny során egyetlen akció pontot sem tudtak végrehajtani rajta. A negyeddöntőben 4:0, majd az elődöntőben 2:0 arányban diadalmaskodott. A döntőben a hazaiak versenyzője Raszul Csunajev következett akit 4:0 arányban győzött le, így megérdemelten szerezte meg a 71kg első helyét és ezzel harmadik alkalommal sikerült nyernie a Golden Grand Prix-sorozat döntőjében.

Július 26-án szombaton rendezték a strandbirkózó országos bajnokságot Dorogon. A Ceglédi VSE birkózói első alkalommal vettek részt a bajnokságon és szép eredményeket értek el mivel öt bajnoki címet is sikerült megszerezniük.