2015. Április 01. 11:52, szerda | Helyi sport
Forrás: Ceglédisport

Szétestünk a harmadik negyedben

Hazai pályán sem sikerült revansot venni a Pécstől

24 órán belül másodszor mérkőzött meg a két csapat az 5.-8. helyért vívott összecsapásban. A Ceglédi EKK hazai pályán próbálta meglepni a vendégeket és három perc alatt 6-0-ra elhúzott a Pécstől, akik a hárompontos dobásaiknak köszönhetően gyorsan felzárkóztak. Amilyen koncentrált és jól védekező volt a CEKK a második negyedben, annyira szétesett a harmadikban, amit a Pécs kegyetlenül kihasznált és abban a játékrészben már el is döntötte a mérkőzést. A CEKK 0-2-es összesítéssel búcsúzott a PINKK Pécs 424 elleni párharctól.

CEGLÉDI EKK – PINKK-PÉCS 424 52 – 63 (14-16, 12-11, 9-21, 17-15)
Cegléd 250 néző, V: Gorka Sz., Gál J., Csabai-Kaskötő B.

CEGLÉD: HADZOVIC 11/3, Szepsi 2, Skoric 8/3, Ruttner Zs. 6, BOZÓKI 12, Csere: Szabó II. D., Lengyel D. 2, Serbán 11, Filipowicz D., Filipowicz V. Kobolák, Edző Cziczás László

PÉCS: Ruják 5/3, GÉMES-SAROK 12/6, Egnell 8/6, Őri Gy. 6/3, Halvarsson 8, Csere: STEWART 13, Sánta P. 4, Nagy D. 7, Domokos, Edző Szentendrei Áron

Az eredmény alakulása: 3. p. 6-0, 5. p. 6-7, 9. p. 10-16, 13.p. 15-16, 16.p. 19-22, 23. p. 28-34, 28.p. 33-43, 32.p. 39-50

Kipontozódott: -

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye 2-0 a PINKK Pécs 424 javára

MESTERMÉRLEG:

Cziczás László: -A harmadik negyedbeli buta játékunknak köszönhetően a továbbiakban a reális helyezésekért fogunk küzdeni.

Szentendrei Áron:- Próbáltuk frissíteni a játékosokat az elmúlt huszonnégy órában, mert mindenkit be kellett vetni. A játékosok felfogták, hogy az utolsó leheletig küzdeni kell, és amikor az ellenfél elfáradt, még rá tudtak tenni egy lapáttal.