Hírek
2013. Május 21. 06:43, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Sírkő dőlt egy gyermekre Kisbéren
A kisbéri temetőben rádőlt egy sírkő hétfőn egy gyermekre, akit súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba - mondta el Komárom-Esztergom megye vezető mentőtisztje az MTI-nek.
Bálint László hozzátette, amikor a mentők kiérkeztek, a gyermekről a sérülést okozó követ a jelenlévők már eltávolították. A sérültet a tatabányai Szent Borbála Kórházba szállították.
Léber Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, a gyermek szülei társaságában hozzátartozóik sírjának gondozására érkezett a temetőbe, amikor a baleset eddig tisztázatlan körülmények között bekövetkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
