2014. Április 21. 12:56, hétfő | Helyi sport

Minimum egy pontot megérdemeltünk volna.

OROSHÁZI FKSE-LINAMAR–CEGLÉDI KSE 23–22 (8–11)
Orosháza, 500 néző. V: Medve, Nagy I L.

OROSHÁZA: Ivanisevics – Balda 3, Milovics 7, Benmiloud, Buday 2, Stranigg 2, Németh 3.

Csere: Herjeczki (kapus), Raffai, Berta, Cifra, Morva, Varsandán Á., Marics, Mazics 1, Bali 5. Edző: Vladan Jordovics
CEGLÉD: Bősz – Lászlai 3, Bíró 9, Antal, Vujovics, Perisics 7, Endrédi

Csere: Lakos (kapus) Varga P., Tóth N. 1, Dengi 1, Hódi, Benke, Csőke, Lepsényi, Takács 1. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–1. 13. p.: 4–4. 16. p.: 6–4. 28. p.: 6–10. 38. p.: 11–14. 42. p.: 14–14. 48. p.: 15–17. 51. p.: 18–18. 56. p.: 19–21
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1

Óriási küzdelmet vívott a két csapat. A 20 percben szereztek először vezetést a ceglédiek és az első félidőt háromgólos előnnyel zárták. Fordulás után 13-10-es vezetésnél Bősz büntetőt védett, majd a fordulatos hajrá 53 percében vezetett újra az Orosháza. Később a hazaiak 19-21-ről egyenlítettek, és mivel az utolsó percben a négy lövésből Bali révén egy gól esett, nyert a vendéglátó. Végül nyert a szerencsésebb, a Cegléd sikere sem lett volna érdemtelen.